Zakład Obróbki MechanicznejCzęści sanmochodowe

Wytwarzamy metodą obróbki skrawaniem z odlewów, odkuwek oraz prętów ciągnionych i walcowanych. Specjalizujemy się w produkcji: tarcz i bębnów hamulcowych, piast kół, kolektorów ssących i wydechowych.
Ponadto program produkcji obejmuje: korpusy, dźwignie, półosie, drążki układu kierowniczego, drobne elementy toczone. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i coraz nowocześniejszy park maszynowy co pozwala nam na ciągłe poszerzanie gamy produkowanych wyrobów oraz zapewnia nam osiągnąć wysoką jakość produkcji. Części mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy spełniają wymagania P.I.Mot-u i posiadają stosowne certyfikaty.Obróbka mechaniczna realizowana jest na specjalistycznych obrabiarkach numerycznych firm: HECKERT, PITLER, DAEWOO i MECHANICY Pruszków, które pozwalają nam osiągnąć wysoką jakość produkcji.
Do kontroli wymiarów części samochodowych posługujemy się współrzędnościową maszyną pomiarową OPTION ZEISS sterowaną systemem CNC, wyposażoną w komputer IBM do oceny statystycznej pomiasrów, pracujący w systemie QDS 904.
Tak jak elementy złączne również części samochodowe dostarczane są do zakładów produkcyjnych przemysłu samochodowego oraz na rynek części zamiennych i do niezależnych dystrybutorów.